Počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Vydavatelství VŠCHT Praha
Nacházíte se: VŠCHT PrahaCISVydavatelství  → Kontakty
iduzel: 18004
idvazba: 22636
šablona: stranka
čas: 1.5.2017 02:16:57
verze: 3654
uzivatel:
remoteAPIs:
Obnovit | RAW

Kontakty

Personální obsazení:

Ing. Eva Dibuszová, Ph.D.

vedoucí Centra informačních služeb
tel.: (+420) 220 44 3071
mobil.: (+420) 739 249 136
e-mail: Eva.Dibuszova@vscht.cz

Ing. Markéta Zeithamová

hospodář tel.: (+420) 22044-3080
Marketa.Zeithamova@vscht.cz 

Ilona Bártlová

sekretariát, distribuce a prodej
tel.: (+420) 220 44 3211
e-mail: Ilona.Bartlova@vscht.cz

Mgr. Zuzana Steklá

koordinace vydavatelských služeb, komunikace s autory

tel.: (+420) 220 44 4342
e-mail: Zuzana.Stekla@vscht.cz

Markéta Podušková

redakce
tel.: (+420) 220 44 3031
e-mail: Marketa.Poduskova@vscht.cz

Mgr. Dana Husníková

DTP

tel.: (+420) 220 44 3270
e-mail: Dana.Husnikova@vscht.cz 

Jan Žalud

DTP
tel.: (+420) 220 44 3799
e-mail: Jan.Zalud@vscht.cz

Petr Sivák

sklad publikací
tel.: (+420) 220 44 4323
e-mail: Petr.Sivak@vscht.cz
Aktualizováno: 19.4.2017 16:11, Autor: Zuzana Steklá

Kontakt

Centrum informačních služeb VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6

9 http://vydavatelstvi.vscht.cz
vydavatelstvi@vscht.cz
e (+420) 220 44 3211

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Vydavatelství VŠCHT Praha, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit mobilní verzi